Emulpar 940 EC 5L Zobacz większe

Emulpar 940 EC 5L

Nowy produkt

Emulpar 940 EC preparat do zwalczania szkodników. Środek został stworzony na bazie oleju rydzowego. Jest to produkt o wysokiej skuteczności, nie powodujący fitotoksyczności dla roślin.

Więcej szczegółów

tel. (+48) 602-622-328 (w godz. 8-20)
email: zenszen@wp.pl

130,00 zł brutto

Więcej informacji

Olej rydzowy zawarty w preparacie działa mechanicznie na zwalczanie jaj szkodników. Preparat uniemożliwia wymianę gazową wykluwających się pasożytów, szkodnik dusi się wskutek czego ginie. Użycie preparatu w późniejszym okresie jest bardziej efektywne, ale w przypadku olejów parafinowych istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia fitotoksyczności na młodych wrażliwych listkach. Jeśli chodzi o dany produkt problem nie występuje

Zakres  stosowania :


produkt polecany  jest do stosowania w uprawach drzew owocowych, upraw jagodowych, warzywniczych, ozdobnych oraz ziół. Działa min. na mszyce, przędziorki, mączliki, wciornastki, miodówki,czerwce (miseczniki, tarczniki ).
Sposób działania:


Ciecz użytkowa naniesiona na rośliny w formie oprysku pokrywa owady i roztacza cienką, lepką powłokę, która utrudnia oddychanie, poruszanie się, żerowanie, co prowadzi do śmierci szkodnika. Ze względu na odmienny sposób działania jest  idealnym rozwiązaniem w strategii antyodpornościowej.

18 innych produktów w tej samej kategorii: